FORUM KLANÓW -NIETYKALNI- , -NIETYKALNI2-

Grunt to walka zespołowa. Zespół to więcej celów dla przeciwnika...

Ogłoszenie

.

#1 2014-07-08 23:53:54

maciex47

Gość

Podanie do -NT- (maciex47)

1. Imię: Maciej

2. Nick w grze: maciex47

3. Wiek: 25

4. Czołgi X: Wszystkie amerykańskie, bc25t, fv215b 183, IS-7 (łącznie 9)

5. Planowany kierunek rozwoju czołgów: Powoli ale sukcesywnie robię kolejną artę (brytyjską), potem biorę się chyba za T62-a, ob. 140

6. Ile czasu dziennie poświęcasz na grę: pn-pt - około 3h lub więcej w miarę potrzeb, w weekend jeszcze więcej

7. Ulubione czołgi: e3, T57 Heavy, e5, T92

8. Dlaczego chcesz do nas dołączyć, oraz skąd wiesz o naszym klanie: O istnieniu klanu dowiedziałem się od mojego dobrego znajomego miecio85, który od niedawna właśnie zajmuje szeregi -NT-. Chciałbym dołączyć do klanu -NT- ponieważ chciałbym uczyć od najlepszych i mieć satysfakcję że jestem w dobrym klanie oraz co oczywiste - wspierać klan na polu bitwy jak tylko potrafię.

9. Jak długo grasz w WOTa: Data rejestracji: 11 maj 2011, ale ponad rok po zarejestrowaniu konta w ogóle w WOTa nie grałem. Jednak jak już zacząłem grać tak skończyć nie mogę ^^

10. Poprzednie klany: -DNA-

11. Czy posiadasz mikrofon oraz ts3: Potraktuję to jako pytanie retoryczne

12. Czy masz doświadczenie  na CW: Mało było CW w poprzednim klanie w których nie brałem udziału, tak więc myślę że jako takie doświadczenie jest. Głównie graliśmy El-haluf, Przełęcz.

13. Coś więcej o sobie: Moja pasja to muzyka i instrumenty muzyczne. Posiadam pianino cyfrowe, klawiaturę sterującą MIDI, akordeon, gitarę akustyczną, skrzypce, piłę muzyczną. Ponadto wędkarstwo.

Moje staty nie są rewelacyjne. Za bardzo dobrego gracza nie uważam się i nigdy się nie uważałem. Jednak myślę że na dzień dzisiejszy gram już o wiele lepiej niż na samym początku.
Mimo to proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 
Copyright by Dziki. Wszelkie prawa zastrzezone.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jarzebinowka.pun.pl www.mysims2.pun.pl www.rlcforumpl.pun.pl www.amazonki.pun.pl www.ots76.pun.pl